Březen 2011

novej začatek))

30. března 2011 v 13:56 | Natalia LaVey. |  figments of my head.
mam novy blog, nebudu ho sem dávat ani nikam jinam . kdo ho bude chtít, ať mi napíše, třeba na face. )) česta <3

in relationship ?

22. března 2011 v 21:34 | Natalia LaVey. |  figments of my head.
po dlouhe době mi tu hraje zlatokop. a já přemýšlím o čem mám psát. s mým celkem dost naraženým prstem, kterej jsem si narazila o toho cypa, co na mě furt šahá se mi píše celkem fajn. přemýšlely jste někdy o tom, jak a jeslti vás přitahují zadaní muži [ či ženy, nábrž mluvím o mužích ] ti co jsou volní, to je přece samozřejmost, ten je volný.. v pohodě. jenže ti zadaní .. to pokušení. to zakázené ovoce. neříká vám to nic ? tak to smekám. každá z nás šla po ulici, či stála v nějakém baru, tramvaji, autobuse a viděla pár, kde si řekla, že ona by se k němu hodila líp. nebo možná znáte ten pocit, toho jak moc chcete kluka, někoho kdo vás bude mít rád, bla, bla .. jenže až se ten co vás má rád, líbíte se mu, bla, bla najde, tak vy ho prostě nechcete. vy sama víte, že by jste konečně mohla někoho mít, jenže on není tvoje parketa a jen pro dobrý pocit, že vás má někdo rád, s ním fakt nebudete. nejste krávy, viďte. a pak jste zase tam, kde jste byly, čekáte až příjde zase někdo. a právě třeba kdo by byl vaše parketa je právě, že zadaný. a tu jsme u toho pokušení milé dámy. ta chuť po něm vyjet, či sním flirtovat, známe, známe viďte. on nepodlehne, říkáte si, 'škoda', nebo třeba 'hajzl:/' ale na druhé straně si uvědomíte, jaký musí bejkt užasný, svou přítelkyni nepodvedl. ach. ovšem když je tomu naopak a on vám podlehne, tak nejdřív máte strašně fajn pocit, jakože 'jooo <3' jenže pak sií uvědomíte a říkáte si ' a já bych s někým takovým měla chodit? ať až příjde nějaká pipka a on ji semnou podvede?' ano, nazvala jste se 'pipkou', říkáte si ne. víte, že ikdyž by jste to nějak nechala volně plynout, byla by jste vždy ta 2. ale pročpak to. mu snad nestačí jedna dívka ? ne, nestačí, je prostě nenasytný a vy si proto řeknete, že z vás se muže nasytit někdo, kdo vás bude mít rád, budete se mu líbit a bude to vaše NEZADANÁ parketa.


Natalia LaVey ,)))

house party ?

20. března 2011 v 15:16 | Natalia LaVey. |  figments of my head.
máte rádi tvz. 'house party' ? nebo party na bytě . party ve velikém bytě. party kde je vám fajn, protože tam jsou fajn liidi. možná máte rádi, když si na party lehnete do vany a druhej den to ví všichni. nebo máte rádi, když si s někým povídáte chvíli ve vedlejším pokoji a když se vrátíte, tak je z toho aférka. nebo také možná máte rádi, tu jemnost rtů po líbání ? nebo máte rádi, když všichni chodí kouřit na chodbu a pořád se zabouchávaj dveře. nebo možná máte rádi, když je party a je ohňostrooj. máte rádi jak se vám alkohol dostává do krve. máte rádi všechno na house party ? možná, možná taky ne. LaVey.

ask me.


ja chytnul jsem tě za vlasy a do jazyku kousl ♥

16. března 2011 v 21:40 | Natalia LaVey. |  figments of my head.
oba jsme to chtěli, vlezli jsme do postele . ironie bolí . možná, říkám si . když vzpomínám, že mám mít na zítra slohovou práci o holocaustu . mám napsanej jeden odstavec . fatk něco . víte co ? jebu to . doma pekličko . ikdyž male, tak je . ja prostě když ona na mě řve tak se ji směju, mi to příjde vtipné . si myslí, že když mi řekne, že v létě nejedu na Hačko, tak že ja se zhroutim k zemi a začnu ji prosit . no to asi ne ,)) aaaagr . mam nevry na všechno . jdu se opít . teď ne, ale příjde to brzy, jo, jo, jo ! už to fákt kašlu . brekeke . je to tu o ničem . chňa, chňa . píšu krátký článek . nejradši bych někde řvala a třeba brečelaaaa nebo se uplně nahlas moc, moc smála . to by bylo tež moc dobrý ! ,))))))) papík LaVey.


jsme jako ty dva na semaforu, neschopný zářit spolu.

14. března 2011 v 20:54 | Natalia LaVey. |  figments of my head.

znáte ten pocit ..

kdy se třeba v noci probudíte a jen tak si vemete 'pro kontrolu' mobilní telefon a podíváte se, jestli tam náhodou není zmeškaný hovor, či zpráva ? fajn na tom je, že vás to, že tam nic nemáte 'zklame' jen na chviličku, protože hned usnete. nebo když už tam ten zmeškaný hovor je, či ta zpráva, ale není to od toho člověka, od kterého by jste to čekali. neměli by jste ten článek brát, tak, že jsem nějak zoufalá, že mi nikdo nepíše .. to není pravda, jen je to má úvaha.

jsem ráda, když jsem třeba někdě s někým . nemyslím na jiné věci, protože na to prostě nemám čas. jenže přichází večer a jsem, tu jen já a youtube.com a jeho krásný obsah písniček . proč né, že. taky mi je dobře. nevím, mám ale pocit, že po stránce učení a přátelé, to teď bude dobré . na jednu školu už mě vzali, to mi řekla, hned když jsem ji dnes podala přihlášku . na tu další mě tež přijmou a na tu třetí mám příjmačky . ve škole na to budu celkem jeba* . proč ne . na konci to na dvojky natáhnu . jsem šikulka. ovšem po těch dalších stránkách si tak jistá nejsem . smulička . mějte se LaVey <3

ask me.


'you smell like shit.'

13. března 2011 v 19:45 | Natalia LaVey. |  figments of my head.

někdy si říkám ..

chtěla bych bejt v DIVIZI. chtěla bych bejt třeba krvák a kdykoliv by mě někdo štval nebo tak, tak bych si zaječela a bylo by po problému , nebo čichač a kdekoliv kohokoliv a cokoliv 'vyčuchat'. co třeba hojič ? momentálně bych chtěla bejt viděč v danou chvíli vidět co se > asi < stane v nejbližší době .. neudělala bych tolik chyb , jaké jsem třeba asi udělala . třeba bych nebyla pak tolik ... zklamaná ? asi. nebo možná spíš zaražená .. nevím, jak to vyjádřit .


nejspíš si říkáte, co to tu píšu za hovna . brekeke . možná jste viděli film PUSH a když ne, tak se podívejte .. možná si říkáte, že bych toho chtěla fakt moc . no chtěla . ale když se na to tak podíváte, nebylo by to lehčí v danej okamžik než něco uděláte vědět, že pak toho budete litovat .. ? né litovat ne, blbý slovo . prostě že vás to asi bude mrzet . bylo by to o tolik lehčí, bylo by o několik mnoho slz méně . hotová synfonie . dá se říct, že toto je článek bez článku .. nevím co psát . co vlastně vím ? teď ? ouč moc toho nebude, ale LaVey je silná holka, ta to zvládne ,)


facebook.

11. března 2011 v 19:07 | Natalia LaVey. |  figments of my head.
uvědomujete si, co všechno se dozvíme na facebooku a třeba ani nechceme ? ,)

• sport.
ať už je to fotbal, hokej, florbal atp. nemusíte na ten zápas chodit na stadion či do haly, natož se obtěžovat si jít sednout k televizi. stačí si aktualizovat facebook a už vidíte, kdo prohrává, který hráč to totálně projel a který hráč je právě uplně frajírek .

• jídlo.
nevíte co je třeba na oběd a fakt se vám nechce jít do té kuchyně a zeptat se . stačí si aktualizovat facebook a 'zčeknout' status od mladší sestry/bratra , který/á má ve statusu 'mňam, dneska jsou řízečky :-**' ku příkladu.

• vztah.
nemusíte si z protějškem ani psát a podle jeho statusu poznáte, jestli je na vás třeba bezdůvodně naštvaný, že mu třeba nenapíšete první, nebo že vás prostě strašlivě ' milunkáá ' však ať to ví celej facebook. aktualizujete si facebook a > bum < váš miláček je nezadaný . i to se stává ..

• kontakty.
chcete po někom třeba telefonní číslo, ale nevíte, pod jakou záminkou se ho/jí zeptat ? stačí si počkat, aktualizovat facebook než si dotyčná/ý napíše status typu ' dobrou, nějaké smsky na číslo 625836109 :-* mucíQ.' a už ho máte a ani nevíte jak.

• ' dojebkanost'.
aktualizujete si facebook a vidíte ty 'smutňoučké' statusy typu ' :((((((((((((((((((( aaach jo. ' ptáte se, co je, příjde vám odpověd kupříkladu ' miláček mi ojdel :'( '

• 'neřeeš'.
kamarádka má smutný status, ptáte se co se děje odpověď zní 'neřeš' .. 'niiiic' . tak proč si ty debilní statusy kur*a dává, když NIC ?!

našlo by se toho ještě tolik, tolik moc . ti lidi už neví co všechno na facebook dávat . anoo, jsem na fb hodně často, ale číslo mobilu, to kde bydlím apod. si fakt nemám potřebu dávat na zeď . statusy, jako by se měl zbořit svět a přitom to nic vážnýho není . prosím, dávejte si ty statusy, jen když je to fakt vážný . když jste třeba fakt smutný a chcete ať to ví všichni vaši 'kamarádičkové' :))))

čekám na vaše inteligentní dotazy a komentáře k mé osobě na formspringu, KOČIČKY. mucíííííQ ,)))) všem oblíbená Natalia LaVey )))

brekeke.

11. března 2011 v 14:45 | Natalia LaVey. |  figments of my head.
cesta z frýdlantu .. výlet s děvčaty na Háčko .. 4 litry .. totálně na sračky <3

zlatičko ♥

9. března 2011 v 10:15 | Natalia LaVey. |  figments of my head.
víno vedle, sklo v ruce, vodárna v druhé ruce, lizatka slizané

ask me bičiz.


:-*

7. března 2011 v 23:51 | Natalia LaVey. |  figments of my head.
někdo říká, proč mít nejlepší přítele, když vás stejně vždy zradí, podvedou, odkopnou, pomluví apodobně . někdo říká, že nějaké 'nejlepší kamarádce' nemuže věřit . tak an co by jí měl . někdo takového člověka nemůže najít, ať už je to chyba v něm nebo v ostatních . někdo 'nejlepší přítelství' bere hodně s nadsázkou . a pro někoho je to hodně, pro někoho, ten jeden či dva lidé znamenají tolik, že by pro ně zabíjeli . třeba taky ne ..
né každý má člověka, za kterým může přijít ihned co se něco stane . může tomu člověku napsat pouhý smajlík a ten člověk se hned zajímá o to, co se stalo . ten člověk vás muže fakt hodně štvát, může být arogantní a namyšlený na vás, ale i tak víte, že je to právě ten člověk, který vás fakt moc miluje a že on by se vás nevzdal, vy se k tomu člověku samozřejmě taky nemužete chovat nejlíp . to taky nejde . ale stejnak víte, že vy by jste toho člověka nedal nikomu na světe a nevyměnil za nic lepšího a krásnějšího [ :P ] a cennějšího, protože ten člověk je pro vás tak moc cenný . člověk, kterého nemusíte znáte celý život, ale víte o tom tolik, co ostatní třeba ne . někdy s tím člověkem máte slabé chvilky . ale i tak jste tak moc rád, že toho člověka máte vždy blízko u sebe . víte, že máte společné záporné vlastnosti, ale i tak si dokážete užívat života tak, jak nikdo jiný . vy sice víte že, NIC NETRVÁ VĚČNĚ . ale víte, že toto ještě 'nějakej ten pátek' vydrží . protože ten člověk je NEJLEPŠÍ PŘÍTEL [ mimochodem, občas trpíte telepatií ]

Natalia LaVey.