Únor 2011

never ever, fucking bitch.

23. února 2011 v 22:03 | Natalia LaVey. |  figments of my head.

ask me.

hey you, ♥ nepište mi, jak seru na blog . je to MŮJ blog, takže je MÁ věc, kdy a jak na něho budu psát frajírci ,) dneska jsem si dělala rozhovor 'sama se sebou.' bylo to na dvě A4, prostě dávala jsem si otázky, nakteré jsem hned odpovídala, nikdo jiný mi takové otázky nepoloží a já si připadala líp, když jsem se vypsala . je jedno o kom a o čem . taky jsem popsala jeden papír, slovy ' chci, nechci ' i tak z toho málo vím . je to vlastně jedno . pžihlášky na školy mám u ředitele, nakonec asi budu dojíždět do Orlové . proč ne . 15 minut cesty, jak do Poruby . ve škole je to teď volné . nebo aspoň pro mě volné . nějak to teď neřeším . proč taky . štve mě, to počasí venku . fakt, že jo . zase kosa . radím vám, nikdy nebulejte venku . ach :/ na druhé straně, se teď mám celkem fajn ♥ ,) ikdyž mě bolí můj okousaný :// nechápu, pro ty bolesti bolí až druhej nebo třetí den :/ na školní výlet jedem do Prahy na noc, matikářka co jede s námi říkala, že jí cigarety sice nevadí, ale s alkoholem bacha . stejně to bude moc dobré . jsme opatrní a vychcaní . fakt, že se těším . v sobotu jdu asi na oslavu kamarádových narozenin, loni jsem byla tež a dopadlo to .. ouč :D má to v nějaké hospodě, takže se tam stavím . další fakt je ten, že mě teď blog moc nebere, na co . už to není co bývalo ,) ale tak stále žiju, že . takže se mějte, jak chcete a uživejte .


celkem fórkaři .

20. února 2011 v 16:51 | Natalia LaVey. |  figments of my head.
Natalia LaVey.


no zdravím ,) to, jak mi některé píšete a myslíte si, jak mě to urazí či nevím co na vás jen poukazuje .
jde vidět, jak moc žijete internetovým světem, jak moc vám záleží na tom, jestli vám na váš dotázek
odpovím, či neodpovím . jak moc vás poté štve, že neodpovím . to, že mi píšete, jak nic nevím o lásce, bože ČETLY jste ten článek co jsem o té lásce psala ?! víte vubec , že mi bylo teď 15 a já do toho článku psala, že je malá pravděpodobnost toho, že holky ve 13-14 pocítí pravou lásku ? ČETLY jste to ? nepsala jsem tam nic o tom, že vím jaká láska je . to jste si zase milé zlaté vycucaly z prstu :-* to, že mi píšete, na to jak vypadám, soudíte podle fotek 80% z vás mě nikdy neviděla . takže vy vlastně všechno soudíte z toho, jak mě vidíte na fotkách, na tom co píšu a ještě z toho si uděláte svou vlastní story o mě . pro vás se netočí celej svět, pro vás se točí INTERNETOVÝ svět . nic víc . třeba si nejdřív projděte vztahem, kterým jsem si procházela loni a pak mi pište co vím a nevím o lásce frajírci . to, že mi budete psát trapné dlouhé vzkazíky mě oopravdu nerozhodí . ti normální mi tu teď budete psát něco ve stylu ' kašli na něěě, bla, bla, bla ' , né nebudu kašlat ! :D jsou to pičinky s kterýma si toto ráda řešinkám ,)) mějte se jak chcete zlatička :P

Natalia LaVey ♥.

ask me.


představte si . . .

19. února 2011 v 22:35 | Natalia LaVey. |  figments of my head.

  ask me.

zdá se vám sen, v tom snu sedíte v autobuse a vidíte člověka, kterého znáte, obejmeteho na přivítanou a chystáte se mu dát pusu, pusa je poněkud dlouhá, když v tom ten daný člověk tu pusu otevírá na to, aby vás z nevíte jakého důvodu políbil, v okamžiku, kdy ji otevírá se vám sypu a kutálejí do vaší pusy, nechutně velké množství jakýsich malých slizkých kuliček. jakoby vám zvracel do pusy. vy to vyplivnete a tím sen končí, ráno se probouzíte s myšlenkou na ten sen .. nebyl to jeden z těch snů, na který si ráno nepamatujete, myslíte na to celý den a ste zcela znechucená, přemýšlíte co to mělo znamenat, 'cožpak to už se nebudu moct z nikým líbat aniž bych nemyslela na odporné kuličky zvracející mi do úst?!' když v tom vás o pár hodin někdo políbí a vy si na to ani nevzpomenete, máte se fajn a teď když píšete tento článek, níkdo vás nelíbá ten sen zase živě vidíte . nepříjemný pocit .. už nikdy víc takových snů, říkáte si ..

Natalia LaVey.


liars.

16. února 2011 v 22:26 | Natalia LaVey. |  figments of my head.
heey ♥. mam se asi fakt dobře . na Valentýn jsem měla vskutku dobrou náladu ,) včera jsem dělala
Natalia LaVey.

Nikolce modela na stříhání, tak to mám zkrácené :/ , ale né moc ,) dneska jsem se Špačkem byla na dni otevřených dvěří na Hladnově a vypadá to dobře ^^ zchytaly jsme názor na gymnazium Olgy Havlové, s tím, že tam ani jedna nejdem, to je jasné ! jinak jsem se dnes měla fakt dobře . včera .. když jsem ležela ve vaně, tak jsem uvažovala nad jedním tématem a ten je, 'kdy jsme vlastně zralí na lásku, jako takovou?' ... ' jsem zamilovaná, až po uši.' říkaj si holky ve třinácti a čtrnácti, ale co když ne ? co když si tak maldí lidi myslí, že se milují, ale přitom to je jakýsi krok výš k pravé lásce ? říkám si, miluju ho, ale přitom ho mám jen moc rád ? co když za 3 roky poznám, něco co prostě jsem myslela, že znám . ? [ nemluvím očividně za sebe.] co když prostě si myslíte, že ho nebo ji tak milujete, a přitom nic ? jak se to vlastně pozná ? jak to mužou tak mladí lidé poznat .. jasně něco ve stylu ' když vám buší srde když ho vidiíte, když máte motýlky v břiše když se k němu blížíte.' blá, blá, blá. to není láska . nikdy nevíte co za city, a pocity na vás čekají. říkáme si, nikoho nemužu milovat víc .. A PŘITOOM ,)) jo, jo život je předemnou a ikdyž říkal, jak mě miluje .. o když ne ?  co když jsme si to oba jen nalhávali ? >>> dnes: 1O.Natalia LaVey.

only one .

12. února 2011 v 22:42 | Natalia LaVey. |  figments of my head.
loni touto dobou jsem byla fakt šťastná, říkám si čím dál víc, čím se blíží pondělí . tudíž Valentýn .
Natalia LaVey.

začínám vzpomínat .. začínaj mi brečet oči v tom se vrátím do přítomnosti s vidím ten minulý čas toho, že jsem šťastná BYLA ,) a jsem zase ta nebojácná a zlá . nebo si tak jen připadám ? jasně no . pro ty zadané to bude v pondělí 'užasný den 'D'.' a pro ty nezadané to bude smuteční den nebo to bude uplně normální den . jsem vlastně ráda, že nejsem v situaci, ve které jsem loni musela přemýšlet, co mu dát a letos bych musela přemýšlet, co dám, mu, ale vlastně jinému člověku . ikdyž .. jak se tak na to dívám , kolik ještě zažiju těchle VALENTÝÝNŮ . koirkát něco dostanu i bez toho aniž by bylo v kalendáři napsáno 14.2 , kolik zažiju s někým nádherných dnů aniž by to byl Valentýn, Valentýn, Valentýn . jestli mě to čuráčisko uchylné v té škole plácne opět po prdeli, tak ho vyliskam . mi říká ' máš cigaretu ? ' a já, že nemám. a on > plésk < .. hajzlík -.-" včerejšek jsem si užila moc , díky holky ^^ . šly jsme spát před 5 a bylo nám fajn . dnes jsem chtěla jít do Chlíva, ale nějak toho mám doma dost, takže třeba příště ;) mějte se tu, jak chcete :-* >> dnes : 2 .

ask me.


easy come, easy go . . . .

9. února 2011 v 22:42 | Natalia LaVey. |  figments of my head.

screw you, blbá učitelko, říkám si, když se zase hádám s třídní . navíc mi napsal POZNÁMKU, nechápu, když čtu, jak mi maj doma domluvit, za mé vulgarismy . cožpak se davají v 9. třídě poznámky, hahah . včera jsem si opět moje zlomené, škaredé, poškrábané srdíčko vylívala Gabrieli . ^^ , ta mi zse toho napsala a skončilo to tím, že jsem si někoho smazala a pohádala s ní ,)) dneska jsme si to vyjasnily a je to v pořádku, - ještě aby nebylo . odpoledne jsem volala Haničce, jestli jdem ven . tak jsme šly ♥. zase užasný dvouhodinovka . naplánování léta ♥ . užasne . tolik toho bude ^^ navíc na Háčko nepojedem 6. turnus, protože v tom srpnu, máme plno akcí na chatě, kde jsme bez internetu a jen akce, akce do rána ♥ . takže jedem na jiný turnus ,)) zítra jedeme za Beátkou pro vodnici ,)) takže se projedem po Ostravě . cestou nazpátek se stavíme do Datartu zreklamovat ten foťák ,) a v pátek u mě tedy holky přespí, těším se, až na to, že mě vskutku sere, že nebudu mít SVŮJ foťák, sere vás to též ? .. samozřejmě, že ne . poslední dny, mám smíšené pocity, jelikož to asi tady s váma nechci řešit . zítra do školy nejdu, - dopoledne jdu na preventivku . a během příštího týdne bych měla jít na poslední injekci, proti rakovině děložního čípku a konečně to budu mít za sebou ,)) dneska, když jsme seděly s Haničkou na lavičce, tak jsme tam zase předváděly, různé lidi, které poznáte pdole gest, ikdyby jste byli slepí . [ vím, že to není možné ,) ] a já si tam tak stepuju s těma podpatkama a běží takový starý dědula, zastaví se a říká ' to stepuješ? .. ' a já, že joo a ten zmrdeček, mě pleskne po zadku a říká ' tak pojď běhat, ' .. shit . hajzlici i dědci . mějte se jak chcete milí, zlatí ,)) ♥ . Natalia LaVey . >> dnes : 4 .

ask me.


Natalia LaVey.miloval nás .

my lover .

8. února 2011 v 15:49 | Natalia LaVey. |  figments of my head.
Natalia LaVey.

hey . při sobotním marleyi se mi toho moc, moc posralo ,) né, že bych měla zničený, foťák, hodinky, pudr, nehty atp . všechno přežiju . foťák mám pojištěný, takže mi to je fuk . vskutku . poznala jsem pár strašně fajn lidí <3 :') bylo mi fakt fajn . jinak za tu dobu co jsem nepsala .. mmm, něco málo se hnulo, posunulo, udělalo . nevím .. zhulila jsem se :'D a jak . bože můj . až moc dobře . dnes jsem měla jít do čajovny, s holkama ♥, ale nejdu . hlídám sis's . v neděli jsem byla v depresi . ale jsem v pohodě a to je na tom asi to nejhlavnější . tak ráda bych tu chtěla vypsat, své pocity ze všeho . a tak . ale čtou to tu chujové . ,) ne, nezruším si kvuli toho blog :D poslední dobou se furt hádám s třídní . [ pička. ] ve čtvrtek jdem reklamovat ten foťák s Haničkou a pak jedem za Beátkou na Mexik, která nám půjčí vodnici . a o víkendu u mě přespí Hanuš a Gabriela . ach jo , mám se dobře, ikdyž mě bolí hlava . mějte se, jak chcete . ♥ .


ask me.

Natalia LaVey.

BPM . ♥

4. února 2011 v 20:08 | Natalia LaVey. |  figments of my head.
Natalia LaVey.

hey ♥ . dneska mám patnáctiny ;) díky všem za tolik moc přání . ikdyž vím, že kdyby to na tom facebooku nebylo, tak by to věděla, tak třetina :D nevadí ;) to jsou ty výhody facebooku . dostala jsem krásný prstýnek . [ díky.] ♥ .pak peníze, oblečení a podobně . jako vždy . teď pořád poslouchám BMP ♥ . hlavně Chill . dokola, dokola, dokola . ten užasny svetr mám, ikdyž jsem ho chtěla v šedé . nevadí je zelenej . zítra to jdu oslavit . jsem zvědavá kolik tam bude lidí , asi moc . zase plno známých . opodledne jedu k Saji a pak jedem do toho marleye ;) nabíjím baterky . :D mimochodem, chtěla bych psát své UŽASNÉ názory. ale nenapadá mě nic . takže dejte mi nějaké téma prosím . ;) a já něco napíšu :P baví mě to, že . takže kdyžz k tomu tématu budu mít co říct, tak řeknu [ napíšu;) ] .

       ask me.

Natalia LaVey.
Natalia LaVey.
Natalia LaVey.

XOXO ♥.


bola si taka krásna .

3. února 2011 v 22:22 | Natalia LaVey. |  figments of my head.
mám se až moc dobře na to, abych vám tu psala . vždyť jsem pro vás jen pička . hahahaa :D těší mě to . aspoň si mě berete do těch hubiček . vůbec mi nevadí, že mě nemají rádi nějací anonymové -.-" :D rádoby frajerky . vůbec mi nevadí, že mě momentálně nikdo nemiluje . [ víte, jak to myslím;) ] miluju někoho ? [ krom bff a rodiny.?] co tak si to nechat pro sebe . měla bych na jistého člověka tolik otázek  ovšem napsat mu je a zeptat se ho ? přoznávám v tomhle odvážná nejsem . nechci nic zaplétat . jinak dole na fotce je Maksim :D je to takový rádoby Rus, jako je to Rus . :D nejvíc se mi na něm líbí to tetování ^^ takové velké je ! :D těším se na sobotu  . a jak <3 ! zítra jedem SNAD do šopinu pro ten užasny svetřík . chci ho . ikdyž stojí 550 ,- . je baječnej . vy se tu mějte, jak chcete a pojďte mi psát dotazy jaká jsem a nejsem . :-** LaVey.

Natalia LaVey.
Natalia LaVey. ♥♥.
Hanička mojee :-*


nádsázka .

1. února 2011 v 21:16 | Natalia LaVey. |  figments of my head.

heey ,) . celej den jsem byla pryč se sestřičkama a babičkou ,) její známa slavila narozeniny . nuda . přijedu konečně domů a dozvídám se, že jsem někoho taak strašně moc urazila v tom blbém článku :D nehehé . jmenovala jsem tam snad konkrétní osoby ?! ne :D protože to nebylo ani na jednu, či dvě slečny . ale tak vy vůbec nevíte . no jo . taky jsem se dozvěděla, že mám prej nahlášený blog za VEŘEJNÉ URÁŽENÍ . aha . tak můj názor je veřejné urážení .  vy jste dobré, ale tak žíly si z toho netrhám, že . aspoň už si to tu nebude číst můj ex . a blog si mužu založit novej ,) kamarádičci . jo a jestli by vás to zajímalo, tak se mám fajn ,) a budu se mít fajn . mějte se krásně vy moji slaďoušci :-*** .. :D:D LaVey . jooo a taky kopíruju cizí blogy ..  [ AHA ? :D ]

Natalia LaVey.