Leden 2011

článek bez článku .

31. ledna 2011 v 22:22 | Natalia LaVey. |  figments of my head.

psát článek, či nepsat ? . to, že jsem prospěla s vyznamenáním, vám tu s chutí napíšu . to, že jsem byla dnes zavalena tunou papíru pro SŠ od třídní to vám taky napíšu . to, že nevím kam dát 3 přihlášku, je tež v pohodě [ chci dát všechny 3,) ] jen jsem nevěděla, že jdou do módy zase 'vyretušované 'kozy' přes půl fotky' . bože, fakt hnusí se mi to . :D to je zas 'štýlo' ? aháá :D nebo přímo, když se někdo nalije chlastem a pak se fotí s kamarádkou ve spodním prádle a pak to daj třeba na facebook . 'mňaaaaam' . ale tak aspoň pak mají výmluvu něco ve stylu ' to ani nevím, že se fotilo hahahahahahaaaa.' plésk, pléésk ? dala bych vám . proooč to sem tak škaredě píšu ? napište mi tu něco ve stylečku, že taky piju a že mi jdou na fotkách vidět koozy, poozor :D:D nehehéé . pokuřte si, vy sexy kozatky . miluju vááááás . LaVey ! ,)

  ask me.

Natalia LaVey.

i see u, i feel u .

30. ledna 2011 v 13:27 | Natalia LaVey. |  figments of my head.
když jsem ráno shlédla rozvrh hodin pro zítřejší den, uvědomila jsem si, že ta učitelka mě chce znova
Natalia LaVey.
zkoušet z češtiny -.-" . ne, předd tabulí mi to fakt nejde, nejde mi říkat jakej je to vid a jaká to je třída a jestli je to peče, nebo maže, nebo umře . umím, psát pravopisně česky . [ ano pičinky, každý se někdy splete,) ] . na co to budu mít, jasně je to napsané v tom, co musím ze základky umět, ale i tak . takže mě zas zítra bude proklínat z toho, že mi na vysvědčení dala 1 a já to neumím :D no tak mi dá na konci dvojku aa co jako . já vím, že moje problémy by jste chtěli mít . zítra se ještě 4 hodiny učíme, jak lůzři . ale když to tak vemu příští víkend bude užasny ,) poslouchám písničku z titaniku a nevím jestli se mi chce brečet, nebo mám utíkáat za Viktorkou, která mě tu olizuje . nemyslím si, že bych dneska neměla mít dobrou náladu . na češtinu seru . s velkým eS . ikdyž venku svítí slunko, nejspíš budu doma . šetřím peníze a to už jsem utratila včera v mekáči s Gabrielou . [ tak dlouho jsem se nezasmála.] jinak za 2 týdny až oslavím narozeniny, ale rozhodla jsem se, že jen s Gabrielou a Haničkou <3 příští týden pojedem s Haničkou na Mexik za Beátkou, která nám pujčí vodárnu . takže aspoň ji uvidím po dlouhé době . užz mě nebaví ty moje kecy cya .


Natalia LaVey.

že tě nesnáším a miluju <33

29. ledna 2011 v 9:40 | Natalia LaVey. |  figments of my head.
Natalia LaVey.
XOXO ♥ .

usmívej se na toho, kdo ti nejvíc ublížil, aby nevěděl, jak to bolí.

25. ledna 2011 v 20:42 | Natalia LaVey. |  figments of my head.
heey ♥ . na jedné straně jsem vůbec neměla náladu na blog ,)) taky jsem se neměla nějak fajn, tedy měla, ale i neměla [ chápete, to ? .] doma musí bejt čerstvej chleba, - musím do obchodu, večer se do toho chlebníku podívám a chleba se nikdo ani netknul, ale on tu prostě musí bejt . [zítra pudu určitě pro čerstvý,))] . mám vlasy jako květák - vypadám jako hovno . venku sněží zase ta bílá sračka .  jsem nervní . musím se jít vyfotit na občanku, zase tam budu odporná , nemám měsíčník, protože budu mít narozeniny,m tak potřebuju tu blbou oranžovou kartu za 1 ,- šetřím peníze na 5.2 brečela jsem u Narnie . nevím co budu mít přesně na vysvědčení . cituji jednoho člověka ' začínáš bejt zase ta zlá mrcha LaVey:/:D ' . dik . na druhé straně se těším na moje blížící se narozeniny . řeším s Nikolkou i ř hodin denně jen to jedno . březen . těším se na 5.2 na Marley . přespím u Saji :* zřídím se ,))) sešňupem se . mám tu Viktorinku . budu mít 3-4 dvojky . brečela jsem u Narnie . niiiii bi . naučila jsem se blbou básničku za 5 minut . a mnoho nebo málo dalšího ,)) nechtělo se mi sem psát, protože ani nevím proč . buď jsem se dívala na serial ♥ ♥. nebo jsem telefonovala s Nikolkou nebo jsem byla s Viktorkou . myslím, že dneska nějak náladu na někoho nemám [ někdo by se našel:/ . ] taakže Terezko a Adélko, 'MuCiČeQ.' :-* cya LaVey ,) 

ask me.

Natalia LaVey.
Natalia LaVey.
školní vysmátá fotka :! :D
Natalia LaVey.

dfghjiopůuho

23. ledna 2011 v 22:01 | Natalia LaVey. |  figments of my head.
blog už mi jede, jen nemám náladu psát . nechce se mi niic ^^ až na jednu věc . mimochodem, mám tu nenádhernější tapetu pod sluncem a ten kdo na ní je <3333 jsem online na formspringu;) cya LaVey.

ask me.


dnhbgf

23. ledna 2011 v 14:40 | Natalia LaVey. |  figments of my head.
nejedou mi blogy, neautorizovaný přístup . nevím co s tím je . takže . nevim no :D čau . 

take over control .

22. ledna 2011 v 20:06 | Natalia LaVey. |  figments of my head.
Natalia LaVey.

heey ♥ . po včerejším večeru se cítím, moc dobře ;) šly jsme s Nikolkou nevím ani v kolik, a při příchodu jsme potkali Deju a Teju apod . ♥ . pak se do nás pustila partička romů, že nás chcou zbít :D aha . jsme šli plánovaně do meka, nakonec jsem volala policajty :D:D:D s tím, že bych z meka chtěla ještě odejít a nechci být zbita :D policajti přijeli, romové už nikde, ale takový kořenáči ti policisté . :D 3 přijeli :D wrr . pak nám řekli, že máme jít že pojedou před náma, tak jsme šli a pak jsme za nima museli utíkat, protože jsme něco ještě potřebovali . vždycky jsem si myslela, že budu před policajtama utíkat, né je zastavovat :D v marley to bylo užasnee . moc, moc, moc . po dlouhé době mi bylo fakt dobře . přišla jsem na to, že jsem přešla opět k úletům a nebudu čekat na něco, co vlastně už nikdy nebude a nechci už tomu dávat naděje . [ono to nějaké naděje ještě mělo?] . takže ulety a vyhovuje mi to . [mooc.:P] . přišla jsem domů a lehla jsem si do postele, začalo mi bejt tak trošku šoufl :D dál radši nekomentuji, ale krásně se mi spalo, bolehlav ráno :/ :D dneska mám nové boty, takové kotníčkové, ale ten podpatek 1O centimetrový :D  ale ty boty jsou fakt užasne <3 . 5.2 je zase marleey, takže deem ;D 4.2 budu mít paatnaact ;) celkem se těšim . ikdyž to nic nemění na tom, furt budu ta samá holka . jen ať si z toho zas někdo něco nevysoudíte . dneska tu máme sestřičky, takže hlášky nám tu válí :D ♥. takže, jdu cyaa ♥ ;)

Natalia LaVey.
Natalia LaVey.
Natalia LaVey.
[ Kelly, si u mě na bloguu . !! :DD ] .


zbytek fotek, příště třeba :D :*

'suck my pussy' .

21. ledna 2011 v 16:29 | Natalia LaVey. |  figments of my head.
hey ♥ . nakoupeno mám, mám svetr, triko, hodinky, řetízek , nehty u ťamana byla fajn, celkem se mi líbí, furt mi říkal jaké mám hezké oči . :DD sice jsem platila 45O, ale jsou hezké ;D dneska se u nás všechno pálí, vyhořela nám mikrovlnka, teď nechala puštěnou pánvičku, takže smradu tady -.-" :D k tomu se dohaduje s blbým Adamem o tom co jsem měla s kamarádkou, ačkoliv skoro nic, ale on mi prej nevěří ani tečku . takže fakt zabavné odpoledne . ty hodinky nahlas tikají a to mě začíná srát ! venku sněží a to mě sere ještě víc . k večeru se nachystám a jdu ^^ těším se . kdoví, jak zas dopadnu :D:D ale potkám zas fajn i nefajn lidí . takže ňuu ♥. :D no nic jdu si psát s Adamem o jeho budoucí žraločí hlavě ;) cyaa ♥.

Natalia LaVey.

say my name, say my name <3 .

20. ledna 2011 v 17:00 | Natalia LaVey. |  figments of my head.
Natalia LaVey.

hey ♥ . je tu něco, jako nový lay . nazvala bych to spíš novým vzhledem blogu ;) líbí se mi to . zase na chvilku :D dneska jsem byla na kontrole a do školy jdu až v pondělí ^^ takže zítra dopoledne pojedem na nehty k ťamanům a chci si koupit svetr, takže snad :P když jsem dneska šla zanést malého souseda do juda, tak tam byl takový malý blonďatý, brýlatý kluk, kterej vypadal, jako holka, já fakt nevěřila že je kluk . ale byl užasnej ♥ . mi tam povídal něco ve stylu ' moje babička Jindřuška je stará, chodí už vážně pomalu.' :D ♥ vždycky jsem si přála mít holčičku, prostě jen holčička, holčička, ale když se dívám, jak jsou ti malý kluci krásní, aww . ♥ takže chci kluka, taky jako chci ho víc :D ježiš, co to melu, chci kluka i holku ♥. :D dívám se na ten užasný seriál, kterej zná uplně málo lidí a já vám neřeknu, jak se jmenuje a právě teď Čed umřel, ale zase vím, že on neumřel, protože budev dalších epizodách s ostříhanými vlasy, takže v té nemocnici mu ten puls zase naskočí v dalším díle, si myslím . ♥ . zítra ten Marley, těšim se ;)co plánujete na víkend vy ? cya LaVey .
Natalia LaVey.
Natalia LaVey.

family .

19. ledna 2011 v 14:34 | Natalia LaVey. |  figments of my head.
Natalia LaVey.
co je to šťastná rodina ? . ona taková je ? [ne?] nemyslím, si že někde někdo má uplně šťastnou rodinu, nechci psát, že v kžadé rodině, je 'černá ovce', ale vždy je tam něco, nějaký háček . já mám rodinu uplně, jak to říct . nemám ji uplnou, ale stačí mi to, co mám . od maličky bydlím s babičkou a je mi fakt dobře . když někdo říká, jak se těší, až vypadne, jasně, každý si to někdy ze vzteku a zloby řekneme, ale co pak 'jak vypadneme' ? to všichni máte tu možnost, se postavit v 18 na vlastní nohy ? nebo případy, kdy děti hodí rodiče do domova důchodců, jen aby měli klid a mohli si žít SVŮJ úžasný život . vždyť ti rodiče se o vás starali celý život, než jste dospěli, tak přece si zaslouží aby jste se ve stáří postarali o ně vy . né každý má šťastnou rodinu . znám pár příkladů, kdy to fakt moc hezké není . kolikrát si říkám, proč to je u mě, jak to je ? matka má svůj život a s otcem mám vztah dobrý . říkám si, kdyby to tak nebylo, byla by babička, ta babička co k ní zajdu jednou za 14 dní na oběd ? ovšem představa o mojí babičce, není v rukou jehlice a pletení svetrů a šál . podotýkám, že mám mladou babičku, má nejlepší kamarádka z ní má respekt :D . ono je fakt, že když se nervne, tak to radši jdu dál . ale je to zlatej člověk, mám téměř vše co chci . [samozřejmě, to neberte doslovně.] mám malou rodinu a i tak se tam najdou lidi, za které bych dala život a lidi, které nanejvýš miluju . za babičku, otce a sestry bych umřela . <3 děkuji těm, co jste toto přečetli, nemělo to nějaký význam . ale spíš vím, žekdybych sem měla napsat celý MŮJ PŘÍBĚH, mnozí by zůstali sedět u obrazovky s otevřenou pusou . ale to opravdu né . nemám to v životě lehké, ale i tak si můžu říct . MILUJU SVŮJ ŽIVOT A LIDI KOLEM SEBE . můžete si to říct také ?

ask me.