Listopad 2010

.so boy forget about the world .

30. listopadu 2010 v 17:17 | Natalia LaVey. |  figments of my head.
Natalia LaVey.
Dobrý podvečer ♥.
ikdyž sníh v lásce nemám, tak aspoň ať sněží, a zbytečně nemrzne :/ :D dneska jsem tam klouzala, jak na ledě ;D po škole se zamnou teda stavila Hanička ♥. dusila jsem se čokoládou, když jsme spolu zažívaly další 'menší' příhodu do naší slavné sbírky (;DD) plány jsou zase trošku víc větší ;) [ i love you so much honey ♥. !] zítra odpoledne přijedou sestry ♥♥. celkem se na ty čarodějky těším ;) snad si vemou z domu noťas na kterém mají pohádky ;DD ať mívám chviličku klid taky, že :D Viktoria bude zas básnit, že chce pustit 'Zouíího, jak se tam LÍÍBAJÍÍ.' :D já se dívala na 90210, takže za chvíli půjdu pokračovat. vlastně mi to Megavideo vyhovuje;) limit mi vydrží tak na jeden a čtvrt dílu a mám čas dělat něco jiného, než u toho zařezaná sedět. takže fajn :)

jinak mám uplně užasnou zprávu dneska mi doma babička říkala 'no ještě se rohodnu jestli Ti ten foťák na ty Vánoce koupím, ale na vlasy zapomeň, je to zbyte .. ' a v tom jsem ji hlasitým řevem zastavila, že mě vlasy nezajímají, že se budem bavit jen o foťáku ;D jsem tak šťastná ;) ♥. your Natalia ♥♥.

ask me ..

Natalia LaVey.

snow, snow, snow ..

30. listopadu 2010 v 10:11 | Natalia LaVey. |  figments of my head.
Dobré ráno děvčata.
vstávala jsem už v 7. na přání babičky;) hned jsem se sní pohádala a zakázala mi to spaní v tom prázdném bytě. ovšem jsme pouklízela a dovolila to nakonec ;D až an to, že nesmíme moc řvát a tak ;D takže faajn ;) v sobotu ony příjdou a pudem do alberta nakoupit ;DD Markét říkala, že bude mít 300, my tež něco málo, tkaže fajn. :D taky naše Marketa, ktera je mimochodem šprtka :* říkala,že mamce veme nějaký to pití:P (Market ta tvoje věta 'ja piju jak duha' :DD) neřekla bych to do ní ;) takže tak.
dneska se zamnou zase staví Hanička :* těším se na ní, že :)
teď jdu uvařit oběd, takže se mějte děvčata ;)
Natalia LaVey.

intTouch.

29. listopadu 2010 v 18:45 | Natalia LaVey. |  figments of my head.
zdravím ♥.
s nepříjemnými motýli v břiše jsme jely do Krmelína, za mojí užasnou zubařkou. málem rozsekaná a uklouzaná jsem se doplazila od auta do ordinace. oblékla návleky a nervami jsem si sedla na to veliké světle zelené křeslo. 'jednička dvojka trojka ...' povídala zubařka a šmátrala mi po zubech. můžeš jít dodala. (:OO) s pochválením jaká ona je úžasná a ať si užije svátky jsme s babičkou odcházely. né, že bych neměla radost ♥. děvčata zamnou přišly ^^ se smíchem na tváři jsme kecaly a domlouvaly jsme podrobnosti na víkend. musí to být perfektní ;D někdy se strachem na tváři jsem poklouzávala na tom prvním letošním sněhu. klouže náramě. v Mobelixu jsme koupily novou kříňku do koupelny. těším se až večer ulehnu do té vany. ovšem necítím se ve své kůži. hlava která mě začíná bolet mi nic neulechčuje. inTouch si všimne každé maličkosti. řeší jaká celebrita má pár chloupků na nohách a je to tragédie. no bóže. se ji nechtělo to holit ne? říkám si v duchu.řeší jak L. Gaga přibrala, ale sama jsem se dívala, je to celkem dost. ale tak nemuže přeci do smrti držet hladovky a drastické diety. Nelly Furtado taktéž. nechtěla bych být nějakou 'celebritou', aby se řešilo, kdybych mi odstával jeden vlas a bylo by z toho skandáál. with love LaVeová ♥. [ starší školní fotka 8.třída.]

ask me ..

Natalia LaVey.

.hey, slow it down

29. listopadu 2010 v 13:33 | Natalia LaVey. |  figments of my head.

DOTAZY .

Ahooj ♥.
před chvílí jsem vstala ;D já vymyslela uplně užasny plán na víkend ;D jsme spolu s holkama na Mikuláše. jako každy rok ;DD takže tu budem jak trubky chodit po rodinách ;DD ale tak fajn :D ale my u nás budem mít ségry, takže by jsme s emuseli převléct jinde, no  anaše sousedka je odstěhovaná, a my máme od toho volného bytu klíče, takže si tam vemem všechno, a už ze soboty tam strávíme noc ;DD ♥. bude to mega. čučo čičo ;D těším se jak malá :P budem 4. takže se to dá. tak a po škole by se zamnou měly holky stavit, jestli jim příjde esemeska. teď jim končí hodina, takže je ve 45 čekám.


četla jsem na novinkách, že toho jednoho (Avia) co bodali ty děti, pustili (!!!!) nechápu, ale zas je pravda, že on se venku moc dobře mít nebude ;) ten by měl chodit kanálama. (fuck you bastard). takže mě to tak nemrzí. protože to ještě schytá ;) do pátku jsem doma :DD Gabriela bude mít radost. a dneska mám jit k té zubařce, ale nezvedá nám telefon. (jen dobře :D) takž se mějte prozatím ;) ♥♥ LaVey.
sice jsme se včera na finále nedívala, ale nevyhráli the pastels, mě nasralo. ale oni stejně se dostanou ještě někam dál ;D ♥.
Natalia LaVey.

.just gonna stand there and watch me burn .but that's all right because I love the way you lie ..

28. listopadu 2010 v 20:07 | Natalia LaVey. |  figments of my head.
Ahooj ♥.
to, co se stalo v té Ostravě, je to hnus. ještě k tomu v Zábřehu. tyvole. bydlí tam teta. minule jsme si povídaly a říkala, že tam vídává čím dál víc feťáků. já vím, že ti jsou všude,ale prostě. je to hrozné. jen tak bezdůvodně, zautočit na malé dítě. ikdyž jednomu třeba bylo 14, pořád to je dítě. pak se bát pustit vlastní dítě ven před barák. ať náhodou nepřiletí nějakej kripl a nepobodá mi ségru, že. co se to tu děje. vidět takové věci ve filmech, to už je hnus, ale když víte, že se to stává ve vašem okolí, je to jiný pocit.

no, uklízela jsem. a zítra jdu k zubařce, ale určitě až tak kolem 5 jako vždy :) dívala jsem se na Novu, a hlásili, že má moc, sněžit a že ten sníh bude těžký a mokrý. krásne, krásne :// nechcu sníh, fakt, že ne. a včera naměřili rekord (-22°C) peecka. fajn. jak bude v lednu? .. jo vlastně má bejt - 3O. super. to abych se šla někam zabarikádovat. :D

chapete, že když si napíéšu status, že at už všichni se nehádají, kdo to udělal. tak se do mě začnou oboouvat? .. tak jako tím statusem bylo myšleno, že prostě nemusi se furt hadat ještě k tomu na fejsu, kdo to udělal. a že já nemám takové info jak ty sandro, tak to pardon. ale nejsem cele dny u televize a noťasu. takže se pěkně hádám. fuck;)
Natalia LaVey.

.not everybody knows how to work my body .

28. listopadu 2010 v 13:16 | Natalia LaVey. |  figments of my head.
Hi guys ♥.
včera jsem teda jela na tu oslavu. bla, bla, bla ;D nejdřív se tam furt řešil můj věk. a stejně mi ta holka, co je moje 'sestřenice' nikdy nepadla do oka, je jí 20 a ferově vypadá na 14:D ale s vlastně bratránkem [jsem jeho sestřenice z jeho pravé koule;)] jsem si pokecala dost dobře ;D jsme se viděli po 4-5 letech? :D jsme chodily na prochazky ;D a v Krnově tam byla drogerie Erotika :D jsme tam čuměli v noci přes to sklo :D jak dementi :D pak jsem tam pořád tančila se ségrou :D a se strašími ročníky (!!) :D pak tam by ještě jeden strašně fajn člověk, netřeba zmiňovat :) vypila jsem si, všechno bylo celkem fáájn ;D doma jsem byla kolem 1 ráno. :D šla jsem spát :D vstala jsem kolem dvanácti, a babička mi řekla, že jsem tam zapoměla šátek Chanel :/ omg :D ale snad mi to ten Jarda přiveze ;D když už jsme rodina :P
Natalia LaVey.
dneska nevím co budu dělat, jsem furt unavená :/ :D a ty moje vlasy se mi zase začaly hodně líbit ♥. doufám, že přes tyden něco podniknu s Haničkou :* nebyly jsme spolu dlouho samy. :* jinak děkuji za komentáře ;) dneska se ozvu, mějte se :* LaVey ♥.

ask me ..


today.

27. listopadu 2010 v 9:55 | Natalia LaVey. |  figments of my head.
dobré ráno :*
rano jsem se probudila, a sněžíí. o muj bože!:D ale jako je tvrdý fajny ten sníh, byla jsem ukldiit auto. a omést. a sousedin maly syn říká. 'teta Milena ma začarované auto, všechny jsou zasněžené jen její ne' :DDD ted se jdu chystat ;D pár fotek :P takže česta :*
Natalia LaVey.


.i'm not afraid to take a stand;)

26. listopadu 2010 v 21:11 | Natalia LaVey. |  figments of my head.
dobrý večer ♥.
jó, ty vlasy se mi líbí ^^ obočí mám taky dobré. a oblečení an zítřek taky ujde. dneska jsem byla na chvíli s Dash ♥. [čau, moja, čte se ti to dobře?:P] fajně jsme pokecaly ;) po dlouhé době. ráda jsem tě viděla honey. :* ma užasny kondom na hlavu, za dvacku ;D ja mam asi 3. :D letos mám novej jeden ;) doufám, že se tam zitra nebudu moc nudit. snad ne, jak všichni začnou pít bude větší sranda :D sakra jak tak nad tím uvažuju, tak možná budu chtít ty vlasy na ty Vánoce. :D to je 3 a půl tisíce, furt lepší než tich 7. a mělo by mi to vydržet, tak půl roku. to je celkem fér ;D ua, vím že mi dlouhé sluší a mám krátké. stím se musí něco dělat ;D dneska jsem jim tu doma tančila ten kačení tanec :DDD šikulka jsem ;D zitra počítám, že přijedem pozdě. takže asi nenapíšu. uvidím :) asi ráno. nevím :P . babička mi koupila další dva velké rámečky, tak tam půjdu dít teď fotky. ;) zítra místo článku přidám asi fotky, co jsem v poslední době fotila, a nebyly tu :) a vy se tu mějte jak chcete ♥.
Natalia LaVey.

say my name, say my name.

26. listopadu 2010 v 15:03 | Natalia LaVey. |  figments of my head.
čest pěst ♥.
včera jsem vyřešila rodinné věci se setřenkou Dalton ♥ ♥. bude to dobrý vím to. :* ráno mě vzbudily dělníci, hláskem ¨paaaani?' a ja do píííči :D včera v noci tu byl hnusný článek, vím, že ho četla Aminka, asi nikdo jinak. nevadí vubec. smazala jsem ho. jen prostě NENÁVIDÍM lháře. a ještě více ho teď nenávidím. ;) dívala jsem se na 90210 ♥. a pak šla k té kadeřnici. ten melír je pěkný. ale velikyy rozdíl tam nevidím :) pak jsem sčítala kolik by mě vyšlo proloužení vlasů na mé vlasy, tak za 3 a půl litrů je mám :D ale spíš chcu ten foťák :D dám ji na výběr, buď foťák za 7, nebo vlasy za 3,5 litrů. vysere na na mě na oboje :D už to vidím :DD ale zas vlasy mi vydrží 7 měsíců, a pak nic a foťák dýl :D nevadí uvidíme :Do půl 5 zamnou přijede Dash ♥. takže za ní skočím dlů před barák, a pokecáme, chci fotku :D ona taky určitě, takže uvidíme. taky jsem slíbila Tejinečce, fotku :P HA ! mám ji :P jako nic moc, vím, ale tak :P ne, neudělám vam taky fotku :D čest, čest. ♥ v menu máte dotazy;)
Natalia LaVey.fuuuck . :/ :D

25. listopadu 2010 v 18:15 | Natalia LaVey. |  figments of my head.
čaau ♥.
s radostí vám oznamuji, že jsem dneska 3x vytírala, předsíň, kuchyň a můj pokoj. místnosti velké jak kráva;) v pohodě. konečně, pereme věci a máme zapojenou pračku. konečně se pujdu okoupat do te nové užasně vany. konečně dneska vypadám jak kupa hoven. konečně jsem si vybrala ten nejužasnějši digitalni foťák, a mám ho zamítnutý. já vim, že 7 litrů není málo, ale když nechcu nic víc na narozeniny ani Vánoce? . tak proč. prej, že ona bude sama proti sobě, já se budu fotit a ona bude platit vyvolávání fotek. bla, bla, bla . co dostanu pdo strom? . pár hadrů. kosmetiku a další píčoviny? . stačila by mi tam jedna krabice :/ . fuck :( . nechala jsem si mastné vlasy, ale není jsité jestli mě ta kadeřnioce zítra veme. není to famózní? . ne, není. mám křeče v břiše a dá se říct v močovém měchýři. zas to přišerně bolí. fuck. bych to tu mohla celé vyfuckovat. fuck, fuck, fuck .. dobře, klid. mam vedle sebe brusinkový čaj, který je horký, takže pít ještě nebudu. super. měla bych jít s košem. ne,nemám přece chodit ven. takže další užasné fuck;) jdu se dívat na 90210. jo a speciálně pro tebe ty bastarde >>> fuck. Natalia♥.
Natalia LaVey.